Про нас

                                                   Виробництво рослинної олії

 

ТОВ   «Красногірський олійний завод», розташований в с. Антипівка, Золотоніського району, Черкаської області, Україна, був введений в експлуатацію в 2011 році.

Підприємство на даний час займає територію 3.1 га землі і включає в себе наступні об’єкти:

— Елеватор з приймання, сушки, очищення та зберігання олійної сировини з одноразовим зберіганням 30 тис.тонн;

— Цех по переробці сировини з річною потужністю 11 тисяч тонн олії зі сховищем в 500 тонн готової продукції та 600 тонн побічного продукту;

  Основні цілі підприємства:

  • Отримання високоякісного натурального продукту — ріпакової і соняшникової олії технологією холодного пресування, яка дозволить зберегти в олії природний вміст вітамінів, баланс жирно-кислотного складу, які необхідні для життєдіяльності організму людини.

        Популярність харчової ріпакової олії пояснюється її унікальними цілющими властивостями: присутністю поліненасичених жирних кислот — лінолевої «Омега-6», і ліноленової «Омега-3», харчова ріпакова олія відноситься до вищої групи кращих харчових рослинних олій. Ріпакова олія сприятливо діє на обмін речовин, прискорює процеси регенерації в клітинах, сприяє схудненню, так як знижує кількість шкідливого холестерину в крові. Олія, що пройшла особливу очистку, містить більшу кількість різних жирних кислот, і тому більш корисна, ніж інші види олії вищої якості. Сьогодні ріпакову олію стали частіше використовувати в різних здорових дієтах, замінюючи нею інші рослинні олії якість яких нижче, а засвоюваність — нижча.

         Соняшникова олія  в свою чергу також має високі смакові якості і перевершує інші рослинні олії за поживністю і засвоюваності. Нерафінована соняшникова олія найбільш корисна, так як в ній зберігаються всі природні компоненти: вітаміни А, D, Е та інші біологічно активні речовини, тому її можна і потрібно вживати в «сирому» вигляді.

Для досягнення даних цілей на підприємстві створені всі умови, в рамках прийнятої стратегії інноваційного розвитку потужності заводу встановлено сучасне обладнання зарубіжних фірм:

-автоматична лінія очищення, сушіння та зберігання насіння, обладнання виробництва німецької фірми «RIELA» , польської фірми «AG-PROJEKT»

-автоматична лінія виробництва олії (ріпакової, соняшникової), до складу яких входять преса попереднього і остаточного віджиму, сепаратори, гомогенізаціонна ємність і фільтрація виробництва фірми «FARMET» (Чехія).

Це дозволяє збільшити виробничу потужність заводу і поліпшити якість готової продукції.

Автоматизація всіх технологічних і виробничих процесів відбувається в суворій відповідності до санітарних і гігієнічних вимог законодавства. Сучасне обладнання від кращих світових виробників дає змогу задовольнити високий попит на харчову високоякісну ріпакову та соняшникову олію.

В процесі переробки ріпаку та соняшнику отримуємо побічний кормовий  продукт переробки – ріпакову та соняшникову макуху. Цей продукт багатий білками і жирами. Його можна без додаткової обробки вводити в харчовий раціон тварин ВРХ, риби, і для виготовлення комбікормів. Крім того від переробки соняшника отримуємо також  лушпиння,  яке використовується  для виготовлення альтернативного палива у вигляді  пілет.

Продукція вироблена на нашому підприємстві, відповідає всім вимогам міжнародної системи ISSO 9001.

Для розробки і впровадження нових технологій на підприємстві сформовано колектив фахівців та акредитовані виробничо-спеціалізовані лабораторії сировини і готової продукції, які займаються адаптацією існуючої продукції до вимог сучасного ринку.

У штаті нашого підприємства працює 56 осіб, у тому числі 24 з вищою освітою.