ВИРОБНИЦТВО РОСЛИННОЇ ОЛІЇ

ТОВ «Красногірський олійний завод», розташований в с. Антипівка, Золотоніського району, Черкаської області, Україна, був введений в експлуатацію в 2011 році.
Підприємство на даний час займає територію 3.1 га землі і включає в себе наступні об’єкти:
Елеватор з приймання, сушки, очищення та зберігання олійної сировини з одноразовим зберіганням 30 тис.тонн;
Цех по переробці сировини з річною потужністю 11 тисяч тонн олії зі сховищем в 500 тонн готової продукції та 600 тонн побічного продукту;
Популярність харчової ріпакової олії пояснюється її унікальними цілющими властивостями: присутністю поліненасичених жирних кислот — лінолевої «Омега-6», і ліноленової «Омега-3», харчова ріпакова олія відноситься до вищої групи кращих харчових рослинних олій. Ріпакова олія сприятливо діє на обмін речовин, прискорює процеси регенерації в клітинах, сприяє схудненню, так як знижує кількість шкідливого холестерину в крові. Олія, що пройшла особливу очистку, містить більшу кількість різних жирних кислот, і тому більш корисна, ніж інші види олії вищої якості. Сьогодні ріпакову олію стали частіше використовувати в різних здорових дієтах, замінюючи нею інші рослинні олії якість яких нижче, а засвоюваність — нижча.
Соняшникова олія  в свою чергу також має високі смакові якості і перевершує інші рослинні олії за поживністю і засвоюваності. Нерафінована соняшникова олія найбільш корисна, так як в ній зберігаються всі природні компоненти: вітаміни А, D, Е та інші біологічно активні речовини, тому її можна і потрібно вживати в «сирому» вигляді.
Для досягнення даних цілей на підприємстві створені всі умови, в рамках прийнятої стратегії інноваційного розвитку потужності заводу встановлено сучасне обладнання зарубіжних фірм:
-автоматична лінія очищення, сушіння та зберігання насіння, обладнання виробництва німецької фірми «RIELA» , польської фірми «AG-PROJEKT»

-автоматична лінія виробництва олії (ріпакової, соняшникової), до складу яких входять преса попереднього і остаточного віджиму, сепаратори, гомогенізаціонна ємність і фільтрація виробництва фірми «FARMET» (Чехія).
Це дозволяє збільшити виробничу потужність заводу і поліпшити якість готової продукції.Це дозволяє збільшити виробничу потужність заводу і поліпшити якість готової продукці.
Автоматизація всіх технологічних і виробничих процесів відбувається в суворій відповідності до санітарних і гігієнічних вимог законодавства. Сучасне обладнання від кращих світових виробників дає змогу задовольнити високий попит на харчову високоякісну ріпакову та соняшникову олію.
В процесі переробки ріпаку та соняшнику отримуємо побічний кормовий  продукт переробки – ріпакову та соняшникову макуху. Цей продукт багатий білками і жирами. Його можна без додаткової обробки вводити в харчовий раціон тварин ВРХ, риби, і для виготовлення комбікормів. Крім того від переробки соняшника отримуємо також  лушпиння,  яке використовується  для виготовлення альтернативного палива у вигляді  пілет.
Продукція вироблена на нашому підприємстві, відповідає всім вимогам міжнародної системи ISSO 9001.
Для розробки і впровадження нових технологій на підприємстві сформовано колектив фахівців та акредитовані виробничо-спеціалізовані лабораторії сировини і готової продукції, які займаються адаптацією існуючої продукції до вимог сучасного ринку.
У штаті нашого підприємства працює 56 осіб, у тому числі 24 з вищою освітою.

Проиграть видео
Закрыть меню