Олія ріпакова нерафінована

ТОВ «Красногірський олійний завод» виробляє і реалізує олію ріпакову нерафіновану, яка відповідає ГСТУ 46.072:2005, ГОСТ 8988-2002.

Олія ріпакова нерафінована використовується в харчовій промисловості. Також у металургійній, миловарній, шкіряній , і текстильній промисловості.

Нещодавно ріпакова олія набула популярності і як сировина для виготовлення біопалива.

За жирно-кислотним складом ріпакова та оливкова олії дуже близькі. Як і в інших рослинних жирах, у ріпаковій олії міститься велика кількість ненасичених кислот, які краще засвоюються організмом, ніж насичені кислоти, що містяться в жирах тваринного походження. До того ж за вмістом жирів (35-50%) та білків (18-30%) насіння ріпаку не поступається соняшнику, а сої значно перевершує.

Однак, зважаючи на значну насиченість світового ринку харчовими жирами, зростає попит на не харчове її використання, до прикладу, для виробництва рідкого палива.

Горіховий аромат ріпакової олії надає особливого смаку салатам і маринадам — жирні кислоти олії та високий вміст вітамінів роблять її цінною складовою здорового харчування. Але справа не тільки в корисній олії, що залишається після віджимання насіння, є також багатим на білок та цінним кормом для тварин. Виробникам біопалива ріпакова олія теж цікава як стійкий сировинний продукт. Саме біопаливо з ріпакової олії відповідає вимогам норм щодо рівня токсичності вихлопних газів автомобілів. Також важливим є її використання у виробництві рослинних розчинників, лаків, фарб, високоякісних мастил.

 

Більш детальну інформацію про продукцію можна отримати за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Закрыть меню