Велопробіг єдності, в якому взяло участь більше ніж 500 велосипедистів, відбувся в суботу в Золотоноші.

Учасники акції, молодшому з яких (Кирилові Музичуку) всього 9 років, а найстаршим – Володимирові та Оксані Ситник – за 60, виїхавши від центру, промчали золотоніськими вулицями закільцьованим маршрутом.

(далее…)

Продолжить чтение

27 грудня відбувся благодійний передноворічний ярмарок

За ініціативи та сприяння Золотоніської районної ради і райдержадміністрації, управління агропромислового комплексу райдержадміністрації, керівників місцевих сільськогосподарських підприємств, громадської організації ,,Народна довіра Черкащини” на площі перед районним будинком культури, 27 грудня, відбувся благодійний передноворічний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції місцевого виробництва для підтримки продовольчого забезпечення жителів району та міста, а також під час цього дійства було організовано збір коштів для допомоги військовим в зоні проведення антитерористичної операції на сході України. (далее…)

Продолжить чтение

25 травня відбувся фінал «Кубку весни»

25 травня відбувся фінал «Кубку весни»У цьому році ентузіасти розвитку футболу Сергій Кувейко та Сергій Снігир ініціювали, організували і провели змагання за «Кубок весни» з цього популярного виду спорту. Учасниками…

Продолжить чтение

Красногірський олійний завод» допомагає з працевлаштуванням безробітних

Красногірський олійний завод допомагає з працевлаштуванням безробітнихЗ початку створення ТОВ «Красногірський олійний завод» Золотоніський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з цим підприємством. Для укомплектування створених нових buy phentermine without prescription…

Продолжить чтение

Перший в Україні сучасний цех по переробці ріпака на олію

Перший в Україні сучасний цех по переробці ріпака на олію минулої п’ятниці, 30 вересня в урочистій обстановці відкрито під селом Антипівка Золотоніського району. По суті, це перша черга Красногірського олійнопереробного заводу. „Красногірське“ — таку назву носить місцеве сільгосптовариство, яке за кілька років зміцніло завдяки інвесторам фірми „Алвіго“, назву Красногірського отримав і олійнопереробний завод через близьке сусідство із Красногірським монастирем. Червону стрічку перед прохідною нового заводу перерізали голова правління компанії „Алвіго“ Віктор Полозов, перший заступник голови обласної держадміністрації Сергій Рябцев, голова Золотоніської райдержадміністрації Оксана Криницька. Об’єкт на добро людям і во славу Божу освятили й благословили настоятель Свято-Успенського собору отець Ярослав і священик сільського храму Параскеви отець Анатолій. (далее…)

Продолжить чтение
Закрыть меню